Klubové aktuality

Pondělí, 14 Květen 2018 13:20
Změny tréninků !
více >>
 
Pondělí, 14 Květen 2018 13:03
Bruslení
více >>
 
Sobota, 28 Duben 2018 09:14
Návrat do šaten !
více >>
 
Pondělí, 16 Duben 2018 21:30
Změna vstupného na bruslení s hokejkami
více >>
 
Pondělí, 09 Duben 2018 07:06
Vyklizení šaten - oddílová přestávka !
více >>
 
Úvod

Kompletní výsledky Meteoru od 8. do 11. 3. 2018

Úterý, 13 Březen 2018 07:26

                     

            Výsledky HC Meteor Třemošná

                 (týden od 8.3. – 11.3.2018)

 Muži – Krajská liga mužů – skupina západ:

 play-off - semifinále – 1.zápas

HC Domažlice  x  HC Meteor Třemošná  7   :   1      

Branky MT: Levora (Kepka, Šíma)

 play-off - semifinále – 2.zápas

HC Meteor Třemošná  x  HC Domažlice    2   :   3      

Branky MT: Monhart, Kepka

                                  

                        Do finále postupují HC Domažlice

Starší dorost – Liga – skupina západ

HC Meteor Třemošná  x  HC Hvězda Praha

utkání pro zranění hostujícího brankáře za stavu 4:1 nedohráno

Branky MT:

Slovan Ústí n.L.  x  HC Meteor Třemošná  3   :   2   (1:1, 0:1, 2:0) 

Branky MT: Straka, Matějček (Šiška)

Tabulka SD:

 

1. TM HC Meteor Třemošná 20 16 1   0 3   92 : 40 (52) 50
2. UL HC Slovan Ústí nad Labem 19 16 0   1 2   127 : 34 (93) 49
3. PZ Pracovní zálohy Kladno 20 11 1   3 5   102 : 79 (23) 38
4. KA SK Kadaň 20 11 1   2 6   108 : 84 (24) 37
5. HP HC Hvězda Praha 20 11 1   1 7   66 : 60 (6) 36
6. PB HC Příbram 20 10 2   0 8   95 : 78 (17) 34
7. PI IHC Písek 20 9 0   2 9   88 : 72 (16) 29
8. KVb HC Energie Karlovy Vary 20 7 4   0 9   72 : 76 (-4) 29
9. ZB TJ Slavoj Zbraslav 20 5 1   4 10   68 : 101 (-33) 21
10. ST HC Strakonice 20 5 0   0 15   60 : 141 (-81) 15
11. TA HC Tábor 20 3 1   0 16   55 : 119 (-64) 11
12. KP HC Kobra Praha 19 2 1   0 16   66 : 115 (-49) 8

 

21. kolo 16.3.2018 Pátek
    HC Strakonice - HC Tábor    ..... : .....    (So 15:15)   
    IHC Písek - HC Slovan Ústí nad Labem    ..... : .....    (Pá 18:20)   
    HC Meteor Třemošná - SK Kadaň    ..... : .....    (Pá 19:00)   
    HC Kobra Praha - HC Energie Karlovy Vary "B"    ..... : .....    (Pá 18:45)   
    TJ Slavoj Zbraslav - Pracovní zálohy Kladno    ..... : .....    (Čt 18:40)   
    HC Hvězda Praha - HC Příbram    ..... : .....    (Pá 19:15)   
22. kolo 18.3.2018 Neděle
    HC Tábor - HC Hvězda Praha    ..... : .....    (Ne 14:40)   
    HC Příbram - TJ Slavoj Zbraslav    ..... : .....    (Ne 15:00)   
    Pracovní zálohy Kladno - HC Kobra Praha    ..... : .....    (Ne 14:15)   
    HC Energie Karlovy Vary "B" - HC Meteor Třemošná    ..... : .....    (Ne 11:00)   
    SK Kadaň - IHC Písek    ..... : .....    (Ne 12:30)   
    HC Slovan Ústí nad Labem - HC Strakonice    ..... : .....    (Ne 15:00)   

 

 

Mladší dorostExtraliga – skupina západ – o udržení

PZ Kladno  x  HC Meteor Třemošná   1   :   7   (1:3, 0:3, 0:1) 

Branky MT:Sieger (Ebenstreit), Seidler (Poch), Bulka (Sieger, Korčák), Ebenstreit (Beránek), Holý (Korčák), Korčák (Kozlík, Beránek), Korčák

HC Rytíři Kladno  x  HC Meteor Třemošná   6   :   1   (1:0, 2:0, 3:1) 

Branky MT: Kozlík (Holý)

S předstihem zajištěna Extraliga mladšího dorostu

i v sezóně 2018/2019!!!

Tabulka ELMD:

 

1. KL Rytíři Kladno 37 23 3   1 10   155 : 110 (45) 76
2. KV HC Energie Karlovy Vary 37 16 4   2 15   110 : 105 (5) 58
3. SL HC Slavia Praha 37 12 1   7 17   95 : 128 (-33) 45
4. PZ Pracovní zálohy Kladno 37 8 5   2 22   83 : 174 (-91) 36
5. TM HC Meteor Třemošná 37 9 1   5 22   88 : 155 (-67) 34
6. UL HC Slovan Ústí nad Labem 37 7 2   2 26   88 : 166 (-78) 27

 

20. kolo 15.3.2018 Čtvrtek
  5558 HC Slovan Ústí nad Labem - HC Slavia Praha    ..... : .....    (Čt 17:00)   
  5559 HC Energie Karlovy Vary - HC Meteor Třemošná    ..... : .....    (Čt 15:25)   
  5560 Rytíři Kladno - Pracovní zálohy Kladno    ..... : .....    (Čt 16:10)   

 

 

8.třída – Žákovská liga

HC Meteor Třemošná  x  HC Strakonice   0   :   3   (0:0, 0:0, 0:3) 

Branky MT:

Tabulka 8. třída:

 

1. PL HC Plzeň 1929 30 26   2   2   269 : 43 (226) 54
2. SL HC Slavia Praha 27 19   6   2   206 : 76 (130) 44
3. CB HC Motor České Budějovice 29 18   5   6   183 : 72 (111) 41
4. ST HC Strakonice 28 13   6   9   128 : 111 (17) 32
5. TM HC Meteor Třemošná 29 14   2   13   115 : 112 (3) 30
6. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 28 11   3   14   137 : 150 (-13) 25
7. LE HC Letci Letňany 28 6   2   20   110 : 177 (-67) 14
8. TA HC Tábor 28 4   0   24   70 : 228 (-158) 8
9. JS HC Střelci Sp. ledního hokeje J.Hradec 27 3   0   24   54 : 303 (-249) 6

 

7.třída – Žákovská liga

HC Meteor Třemošná  x  HC Veselí n.L.   3   :   4   (0:2, 0:0, 3:2) 

Branky MT:Reiser (Šmíd, Matějka), Matějka (Stejskal), Šmíd (Koranda)

Tabulka 7. třída:

 

1. PI IHC Písek 28 25   1   2   228 : 85 (143) 51
2. TA HC Tábor 30 23   3   4   160 : 78 (82) 49
3. PL HC Plzeň 1929 31 22   2   7   175 : 89 (86) 46
4. ST HC Strakonice 30 22   1   7   206 : 96 (110) 45
5. TM HC Meteor Třemošná 30 18   6   6   216 : 97 (119) 42
6. PB HC Příbram 29 16   3   10   152 : 116 (36) 35
7. CB HC Motor České Budějovice 27 16   1   10   156 : 98 (58) 33
8. DO HC Domažlice 30 15   3   12   191 : 138 (53) 33
9. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 29 15   1   13   142 : 144 (-2) 31
10. RO TJ DDM Rokycany 29 14   2   13   108 : 114 (-6) 30
11. SI TJ Sušice 29 12   1   16   101 : 127 (-26) 25
12. JS HC Střelci Sp. ledního hokeje J. Hradec 28 9   4   15   136 : 134 (2) 22
13. KT HC Klatovy 30 10   1   19   123 : 220 (-97) 21
14. TAb HC Tábor 30 7   1   22   95 : 178 (-83) 15
15. MI HC Milevsko 2010 29 3   3   23   67 : 216 (-149) 9
16. ZK HC Spartak Žebrák 30 2   3   25   54 : 194 (-140) 7
17. CK HC Slavoj Český Krumlov 27 0   2   25   42 : 228 (-186) 2

 

 

6.třída – Žákovská liga

HC Meteor Třemošná  x  HC Strakonice   5   :   2   (1:2, 1:0, 3:0) 

Branky MT:Červený (Matoušek), Suchý (Matějka), Matějka (Lédl), Hušák (Matějka, Lédl), Matějka (Hnát, Lédl)

Tabulka 6. třída:

 

1. SL HC Slavia Praha 29 27   1   1   202 : 64 (138) 55
2. TA HC Tábor 29 19   5   5   142 : 84 (58) 43
3. PL HC Plzeň 1929 30 19   3   8   197 : 79 (118) 41
4. TM HC Meteor Třemošná 29 13   3   13   138 : 114 (24) 29
5. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 30 12   5   13   101 : 128 (-27) 29
6. CB HC Motor České Budějovice 29 12   4   13   114 : 128 (-14) 28
7. LE HC Letci Letňany 29 10   4   15   105 : 126 (-21) 24
8. JS HC Střelci Sp. ledního hokeje J. Hradec 29 5   0   24   56 : 176 (-120) 10
9. ST HC Strakonice 28 1   1   26   39 : 195 (-156) 3

 

 

5.třída – Žákovská liga

HC Meteor Třemošná   x  HC Veselí n.L.  10:   1   (4:0, 6:0, 0:1) 

Branky MT:Slačík (Honzík), Jonák (Slačík, Bílek), Šimice (Šmíd), Slačík

(Jonák, Holý), Šimice (Smola), Honzík (Bulka), Slačík (Jonák), Bulka (Jurčík),

Šmíd (Šimice, Holý), Bulka

Tabulka 5. třída:

 

1. LV HC LVI 2009 z.s. 32 31   0   1   384 : 67 (317) 62
2. PI IHC Písek 30 25   1   4   357 : 102 (255) 51
3. CK HC Slavoj Český Krumlov 29 23   1   5   257 : 67 (190) 47
4. PB HC Příbram 32 20   6   6   222 : 107 (115) 46
5. RO TJ DDM Rokycany 31 20   5   6   248 : 142 (106) 45
6. ZK HC Spartak Žebrák 32 19   4   9   204 : 140 (64) 42
7. PL HC Plzeň 1929 32 17   2   13   224 : 173 (51) 36
8. CB HC Motor České Budějovice 31 16   3   12   248 : 191 (57) 35
9. TA HC Tábor 31 15   2   14   161 : 136 (25) 32
10. MI HC Milevsko 2010 32 13   3   16   164 : 154 (10) 29
11. TM HC Meteor Třemošná 32 14   1   17   168 : 191 (-23) 29
12. SB Spartak Soběslav 32 14   0   18   189 : 234 (-45) 28
13. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 31 13   0   18   188 : 214 (-26) 26
14. JS HC Střelci Sp. ledního hokeje J. Hradec 30 8   3   19   121 : 217 (-96) 19
15. KT HC Klatovy 32 8   2   22   109 : 266 (-157) 18
16. DO HC Domažlice 32 5   2   25   76 : 291 (-215) 12
17. ST HC Strakonice 32 3   1   28   75 : 348 (-273) 7
18. VK HC Vimperk 33 1   0   32   52 : 407 (-355) 2

 

 

4.třídaKrajská liga přípravek

HC Meteor Třemošná  x  HC Wolves Pilsen   3   :   1   (0:1, 1:0, 2:0) 

Branky MT:Žídek (Matějka), Klaus (Korelus), Klaus

3.třída – turnaj Slaný

HC Kobra Praha   x   HC Meteor Třemošná           2   :   15

HC Turnov         x   HC Meteor Třemošná           4   :   9

HC Beroun         x   HC Meteor Třemošná           4   :   8

HC Ostrov n.O.   x   HC Meteor Třemošná           0   :   22

HC Slaný „A“      x   HC Meteor Třemošná           2   :   20

HC Slavia Praha   x   HC Meteor Třemošná           2   :   6

HC Slaný „B“      x   HC Meteor Třemošná            1   :   9

semifinále

HC Turnov        x   HC Meteor Třemošná            3   :   13

finále

HC Slavia Praha  x   HC Meteor Třemošná            7   :   4

Celkově 2.místo

2.třída – turnaj Domažlice

HC Č.Krumlov   x   HC Meteor Třemošná      5 : 1  +  7 : 4

HC Domažlice   x   HC Meteor Třemošná     10 : 0  +  15 : 0

HC Plzeň        x   HC Meteor Třemošná     17 : 7  +   0 : 9

  zpět na úvod