Klubové aktuality

Středa, 20 Červen 2018 07:59
Rozpis jízd autobusu
více >>
 
Pondělí, 18 Červen 2018 20:34
Vyklizení šaten po skončení sezóny!
více >>
 
Pondělí, 18 Červen 2018 20:30
Vyklizení šaten!
více >>
 
Pondělí, 18 Červen 2018 20:22
Tréninkové jednotky - změny a úpravy
více >>
 
Čtvrtek, 14 Červen 2018 19:56
Tréninky od 18. do 22. 6. 2018
více >>
 
Úvod

Kompletní výsledky Meteoru od 15. do 18. 2. 2018

Pondělí, 19 Únor 2018 17:56

           Výsledky HC Meteor Třemošná

                 (týden od 15. – 18.2.2018)

  Muži – Krajská liga mužů – skupina západ

HC Nejdek  x  HC Meteor Třemošná  9   :   4      

Branky MT:Levora (Dušek), Korelus (Michel, Davídek), Davídek (Levora,

Kepka), Levora (Sedláček)

Tabulka muži KLM základní část:

 

1. DO HC Domažlice 16 12 0   2 2   123 : 60 (63) 38
2. KT HC Klatovy 16 12 1   0 3   99 : 66 (33) 38
3. NK HC Rebel Město Nejdek 16 10 3   1 2   103 : 59 (44) 37
4. RO HK Rokycany, o.s. 16 9 0   0 7   113 : 68 (45) 27
5. KZ TJ Apollo Kaznějov 16 8 0   1 7   91 : 88 (3) 25
6. TM HC Meteor Třemošná 16 6 0   2 8   75 : 88 (-13) 20
7. TC HC Tachov 16 4 1   1 10   70 : 91 (-21) 15
8. CI HC Chotíkov 16 4 1   0 11   65 : 113 (-48) 14
9. SI TJ Sušice 16 0 1   0 15   26 : 132 (-106) 2

1.kolo play-off :

METEOR TŘEMOŠNÁ X REBEL NEJDEK hraje se na dva vítězné zápasy

1. Zápas – PÁTEK 23.2. od 18,00 hod. ZS Nejdek

2. Zápas - NEDĚLE 25.2. od 17,45 hod. Sport Aréna Třemošná.

 

Starší dorost – Liga – skupina západ

Slavoj Zbraslav x HC Meteor Třemošná   2   :   7   (2:4, 0:1, 0:2) 

Branky MT:Čada (Jícha), Straka, Šíma (Čada, Šucha), Balín (Šucha), Matějček (Straka, Čada), Šíma (Sedlák), Straka (Čada)

HC Meteor Třemošná  x  HC Kobra Praha   5   :   1   (1:0, 2:0, 2:1) 

Branky MT:Šiška (Černoch, Sedlák), Černoch (Šiška), Soukup, Vágner

(Morawetz, Šucha), Matějček (Šibra)

Tabulka SD o postup do ELSD:

 

1. UL HC Slovan Ústí nad Labem 16 13 0   1 2   111 : 27 (84) 40
2. TM HC Meteor Třemošná 15 12 1   0 2   72 : 32 (40) 38
3. PZ Pracovní zálohy Kladno 17 10 1   3 3   92 : 65 (27) 35
4. HP HC Hvězda Praha 14 9 1   0 4   44 : 36 (8) 29
5. PB HC Příbram 15 8 1   0 6   73 : 60 (13) 26
6. KA SK Kadaň 16 7 1   2 6   77 : 71 (6) 25
7. KVb HC Energie Karlovy Vary 16 5 4   0 7   53 : 59 (-6) 23
8. PI IHC Písek 16 6 0   2 8   65 : 64 (1) 20
9. ZB TJ Slavoj Zbraslav 15 3 1   4 7   50 : 77 (-27) 15
10. ST HC Strakonice 16 4 0   0 12   51 : 114 (-63) 12
11. KP HC Kobra Praha 14 2 1   0 11   49 : 78 (-29) 8
12. TA HC Tábor 16 2 1   0 13   48 : 102 (-54) 8

 

Mladší dorostExtraliga – skupina západ

HC Slavia Praha x HC Meteor Třemošná   4   :   0   (1:0, 0:0, 3:0) 

Branky MT:

Tabulka  ELMD o setrvání v soutěži:

 

1. KL Rytíři Kladno 30 17 3   1 9   125 : 98 (27) 58
2. KV HC Energie Karlovy Vary 31 13 4   2 12   93 : 84 (9) 49
3. SL HC Slavia Praha 31 10 1   6 14   80 : 114 (-34) 38
4. PZ Pracovní zálohy Kladno 30 7 4   2 17   66 : 140 (-74) 31
5. TM HC Meteor Třemošná 31 6 1   5 19   69 : 133 (-64) 25
6. UL HC Slovan Ústí nad Labem 31 4 2   2 23   68 : 151 (-83) 18

 

8.třída – Žákovská liga

HC Meteor Třemošná  x  HC Slavia Praha  1   :   14     (1:3, 0:7, 0:4) 

Branky MT:Vachovec

Tabulka 8. třída:

 

1. PL HC Plzeň 1929 26 22   2   2   223 : 39 (184) 46
2. SL HC Slavia Praha 26 19   5   2   200 : 70 (130) 43
3. CB HC Motor České Budějovice 25 18   3   4   171 : 55 (116) 39
4. ST HC Strakonice 25 12   4   9   117 : 103 (14) 28
5. TM HC Meteor Třemošná 27 13   2   12   110 : 107 (3) 28
6. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 26 11   1   14   126 : 139 (-13) 23
7. LE HC Letci Letňany 25 5   1   19   97 : 154 (-57) 11
8. TA HC Tábor 27 4   0   23   68 : 223 (-155) 8
9. JS HC Střelci Sp. ledního hokeje J.Hradec 25 3   0   22   53 : 275 (-222) 6

 

7.třída – Žákovská liga

TJ Sušice  x  HC Meteor Třemošná    2   :   7   (1:2, 1:2, 0:3)

Branky MT:Ulč (Stejskal), Horský (Ulč), Krištof (Sihelský), Venda (Sihelský), Voves (Tonka, Ulč), Stejskal (Horský), Sihelský

HC Meteor Třemošná  x  HC Motor Č.Budějovice  5   :   5   (0:0, 3:2, 2:3) 

Branky MT:Krištof (Horský, Šmíd), Šmíd (Horský), Šmíd, Šmíd (Krištof),

Stejskal (Šmíd)

HC Kohouti Tábor  x  HC Meteor Třemošná   4   :   10     (1:6, 0:3, 3:1)

Branky MT:Malkovský, Horský Šmíd), Reiser (Horský, Šmíd), Reiser (Malkovský), Reiser (Horský), Reiser (Šmíd, Malkovský), Horský (Šmíd), Malkovský (Koranda, Reiser), Reiser (Horský,Koranda), Reiser (Malkovský, Šmíd)

Tabulka 7. třída:

 

1. PI IHC Písek 26 24   1   1   216 : 70 (146) 49
2. PL HC Plzeň 1929 26 20   1   5   150 : 70 (80) 41
3. TA HC Tábor 26 19   3   4   128 : 65 (63) 41
4. TM HC Meteor Třemošná 27 17   6   4   198 : 85 (113) 40
5. ST HC Strakonice 25 17   1   7   176 : 84 (92) 35
6. DO HC Domažlice 26 14   3   9   171 : 115 (56) 31
7. PB HC Příbram 27 14   3   10   137 : 107 (30) 31
8. RO TJ DDM Rokycany 27 14   2   11   102 : 101 (1) 30
9. CB HC Motor České Budějovice 24 13   1   10   133 : 90 (43) 27
10. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 24 11   1   12   103 : 126 (-23) 23
11. SI TJ Sušice 26 11   1   14   84 : 115 (-31) 23
12. KT HC Klatovy 26 10   1   15   113 : 187 (-74) 21
13. JS HC Střelci Sp. ledního hokeje J. Hradec 25 8   3   14   127 : 118 (9) 19
14. TAb HC Tábor 27 6   1   20   86 : 162 (-76) 13
15. MI HC Milevsko 2010 27 2   3   22   58 : 207 (-149) 7
16. ZK HC Spartak Žebrák 25 1   3   21   43 : 153 (-110) 5
17. CK HC Slavoj Český Krumlov 24 0   2   22   35 : 205 (-170) 2

 

6.třída – Žákovská liga

HC Meteor Třemošná  x  HC Slavia Praha   4   :   5   (0:1,0:3, 4:1)  

Branky MT:Lédl (Matějka), Vlček (Beran), Matějka (Lédl, Slačík),

Lédl (Prošek)

Tabulka 6. třída:

1. SL HC Slavia Praha 26 24   1   1   178 : 59 (119) 49
2. TA HC Tábor 27 17   5   5   133 : 80 (53) 39
3. PL HC Plzeň 1929 26 15   3   8   166 : 76 (90) 33
4. TM HC Meteor Třemošná 27 12   3   12   131 : 109 (22) 27
5. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 27 11   5   11   93 : 106 (-13) 27
6. CB HC Motor České Budějovice 25 11   4   10   102 : 101 (1) 26
7. LE HC Letci Letňany 27 10   4   13   103 : 117 (-14) 24
8. JS HC Střelci Sp. ledního hokeje J.Hradec 26 4   0   22   48 : 161 (-113) 8
9. ST HC Strakonice 25 1   1   23   31 : 176 (-145) 3

 

5.třída – Žákovská liga

HC Meteor Třemošná  x  HC Motor Č.Budějovice  0   :   11     (0:7, 0:2, 0:2) 

Branky MT:-

HC Kohouti Tábor  x  HC Meteor Třemošná  7   :   8   (5:0, 2:3, 0:5)

Branky MT:Bílek (Matějka), Matějka (Klaus), Jonák (Holý), Šmíd (Šimice, Boskovic), Holý (Honzík), Matějka (Klas), Smola, Jonák (Slačík)

Tabulka 5. třída:

 

1. LV HC LVI 2009 z.s. 29 29   0   0   364 : 55 (309) 58
2. PI IHC Písek 28 24   1   3   337 : 93 (244) 49
3. CK HC Slavoj Český Krumlov 27 21   1   5   240 : 63 (177) 43
4. RO TJ DDM Rokycany 29 19   4   6   232 : 135 (97) 42
5. PB HC Příbram 29 18   5   6   198 : 95 (103) 41
6. ZK HC Spartak Žebrák 28 16   4   8   171 : 124 (47) 36
7. PL HC Plzeň 1929 28 15   2   11   189 : 150 (39) 32
8. CB HC Motor České Budějovice 27 14   3   10   212 : 171 (41) 31
9. MI HC Milevsko 2010 29 12   3   14   156 : 135 (21) 27
10. TA HC Tábor 28 13   1   14   146 : 129 (17) 27
11. SB Spartak Soběslav 29 13   0   16   162 : 208 (-46) 26
12. TM HC Meteor Třemošná 29 11   1   17   144 : 185 (-41) 23
13. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 27 11   0   16   172 : 179 (-7) 22
14. JS HC Střelci Sp. ledního hokeje J.Hradec 28 8   3   17   113 : 200 (-87) 19
15. KT HC Klatovy 28 6   2   20   91 : 243 (-152) 14
16. DO HC Domažlice 28 4   1   23   62 : 247 (-185) 9
17. ST HC Strakonice 26 3   1   22   60 : 306 (-246) 7
18. VK HC Vimperk 29 0   0   29   42 : 373 (-331) 0

 

4.třídaKrajská liga přípravek

volno

3.třída – Krajská liga přípravek

volno

2.třída – Krajská liga přípravek - Tachov

Hřiště A

HC Tachov  x  HC Meteor Třemošná  2   :   16

HC Domažlice  x  HC Meteor Třemošná  8   :   6

Hřiště B

HC Tachov  x  HC Meteor Třemošná  15:   3

HC Domažlice  x  HC Meteor Třemošná  11:   1

1.třída – minihokej - Plzeň

volno

  zpět na úvod