Pondělí, 14 Květen 2018 13:20

Sobota, 28 Duben 2018 09:14
Návrat do šaten !

Pondělí, 16 Duben 2018 21:30
Změna vstupného na bruslení s hokejkami

Pondělí, 09 Duben 2018 07:06
Vyklizení šaten - oddílová přestávka !

Úvod Multimédia

V rámci projektu Týden hokeje ...

Neděle, 28 Leden 2018 10:11

V rámci projektu Týden hokeje proběhla ve Sport Aréně Třemošná akce "Pojď hrát hokej"

Již několikátá akce tohoto druhu pod záštitou Českého svazu ledního hokeje přilákala do Sport Arény Třemošná celkem 47 dětí. Na děti čekal pestrý program jak na suchu, tak na ledě. Kromě aktivit na ledě si děti mohly vyzkoušet i další pohybové aktivity, překážkovou dráhu nebo další atletické disciplíny, které jsou nedílnou součástí všeobecné přípravy všech hokejových družstev Meteoru. Pro některé děti to byly vůbec první hokejové krůčky, které kdy udělaly.

Profesionální trenéři spolu s hráči A týmu Meteoru vytvořili dětem zajímavý program plný legrace a zábavy. Každé dítě si navíc kromě nového zážitku odneslo domů i spoustu dárků.

Chceme moc poděkovat všem kteří na akci přišli a doufáme, že si rodiče i děti celé odpoledne v Třemošné užili. Děkujeme také všem hráčům, trenérům a rodičům za podporu a pomoc při zorganizování celé akce.

Těšíme, až budeme nové mladé hokejisty potkávat na našem ledě při trénincích hokejové základny každý čtvrtek od 16:15 hodin a v sobotu od 9:15 hodin.