Úvod

ELMD HC Meteor Třemošná x HC Slavia Praha nadstavba 6. kolo

Čtvrtek, 11 Leden 2018 00:00

ELMD HC Meteor Třemošná  x  HC Slavia Praha  3:4 SN (1:2,0:0,2:1 - 0:0)

Branky a nahrávky: 19. Vágner (Ženíšek, Psota), 45. Ženíšek (Vágner), 47. Seidler (Korčák) – 7. Labuzík, 14. Jágr (Srdínko), 60. Jágr (Martinec), rozh. náj. Sarkisyants

HC Meteor Třemošná:  Pícl Michal (Bočan) – Pícl Martin, Poch, Šedivý, Jánský, Plecitý, Psota, Bulka – Vágner, Korčák, Kozlík, Matoušek, Antony, Seidler, Bláha, Holý, Ebenstreit, Beránek, Stárek, Ženíšek.

HC Slavia Praha:  Němeček Josef (Pittr) – Horáček, Moravec, Srdínko, Němeček Dominik, Kluch, Čapka, Palát, Kučera – Černý, Sarkisyants, Martinec, Brummel, Hofmann, Labuzík, Míšek, Slavíček, Rulc, Jágr.

Komentář k utkání:

Utkání domácího týmu vůbec neprobíhalo podle představ a pokynů trenérů a když na konci první třetiny svítil stav utkání na ukazateli skóre 0:2 pro hosty, nikdo neměl důvod k radosti. V čase 18:12 dal domácímu týmu šanci na úpravu nelichotivého stavu hostující Palát, když "hákoval" a v čase 18:53 Meteor přesilovku využil a tak se šlo do kabin za stavu 1:2.

Ve druhé části se  skóre nezměnilo, což neznamená, že se nebylo na co dívat. Jedinou přesilovku v této třetině domácí tým neproměnil, vyrovnání ovšem "viselo na vlásku".

Třetí třetina začala velkým náporem domácích a v čase 44:35 došlo k toužebnému vyrovnání na 2:2 a když přidal Meteor třetí branku přesně za dvě minuty, šel poprvné v utkání do vedení. Když už se zdálo, že Meteor získá tři body, tak došlo v čase 58:04 k faulu a hosté početní převahu (přesilovka a hra bez brankáře) 4na6 v čase 59:36 využili a poslali utkání do prodloužení.

V prodloužení se Slavia nedokázala prosadit i když jí Meteor nabídl početní výhodu o dva hráče v poli a tak přišly na řádu samostatné nájezdy, kde hosté měli více štěstí a dali o jeden gól navíc a tak "putoval jeden bod navíc do Prahy".