Meteor srazil Energii v prodloužení ELMD HC Meteor Třemošná x HC Energie Karlovy Vary

Neděle, 07 Leden 2018 01:12

HC Meteor Třemošná – HC Energie Karlovy Vary
po prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)

Branky a nahrávky: 20. Seidler, 48. Šedivý (Seidler), 62. Ebenstreit (Antony) – 29. Remeš (Kosina), 48. Mareček (März, Pohanka)

HC Meteor Třemošná: Mi. Pícl (Bočan) – Špaček, Ma. Pícl, Poch, Šedivý, Jánský, Plecitý, Psota, Bulka – Vágner, Korčák, Kozlík, Antony, Seidler, Bláha, Holý, Ebenstreit, Beránek, Stárek, Ženíšek

HC Energie Karlovy Vary: Charvát – Pohanka, Benda, Kosina, Houdek, Vogel, Hohl – Remeš, Bílek, Mareček, Rymon, Botoš, Korčmaroš, Vondráček, März, Šmajda, Kala

Rozhodčí: Růžičková – Jelínek, Zimmermann

Diváci: 71

Komentář: První třetina se hrála ve vysokém tempu a gólové šance byly na obou stranách. V 18:56 došlo k vyloučení hráče Meteoru, ale již v čase 19:03 se domácí tým radoval z první branky, kterou vstřelil v oslabení. Ve druhé třetině se Karlovým Varům podařilo využít přesilovku a v čase 28:46 se stav změnil na 1:1. Do třetí části se šlo za vyrovnaného stavu. Opětovně se do vedení dostal Meteor  v  čase 47:46. Vyrovnání ze strany hostů přišlo velice brzy a tak utkání skončilo v základní hrací době 2:2. Prodloužení a tímto i bod navíc rozhodl pro sebe Meteor, když do exekuce samostaných nájezdů chybělo 3:59.