Třemošná loupila na severu Čech - ELMD HC Slovan Ústí nad Labem - HC Meteor Třemošná

Neděle, 10 Prosinec 2017 12:54

ELMD nadstavba

HC Slovan Ústí nad Labem  x  HC Meteor Třemošná  0:3 (0:0,0:2,0:1)

Branky a nahrávky:38. Štaif (Ženíšek), 38. Antony (Špaček, Ženíšek), 57. Ženíšek (Antony)

HC Slovan Ústí nad Labem:  Mazourek (Haspra) – Němec, Jarábek, Tomšík, Klobouček, Kylíšek, Polata – Krocker, Tot, Koblížek, Doskočil, Kaše, Costa, Gašpar, Čermák, Weis, Pavlíček, Hampl.

HC Meteor Třemošná:M. Pícl (Dědič) – Špaček, Pícl, Poch, Šedivý, Pechr, Psota, Štaif – Korčák, Altrichter, Antony, Seidler, Holý, Ebenstreit, Beránek, Stárek, Ženíšek.

Trenéři Meteoru: Martin Barčák, Adam Sýkora

Komentář: Po čtvrteční těsné prohře Meteoru na Slávii zavítala Třemošná na sever Čech, kde je hostil poslední celek tabulky HC Slovan Ústí nad Labem. V případě prohry Meteoru by se body v tabulce se Slovanem srovnaly. Po bezbrankové první třetině, padly dvě branky do domácí sítě a to v rozmezí jedné minuty (37:14, 37:56). "Konečně" se bodově a střelecky prosadil Adam Ženíšek. Meteor přivezl tři velice důležité body. Příští týden je volno a nehraje se žádné mistrovské utkání, pokračuje se až v úterý dne 19. 12. , kdy hostí Meteor PZ Kladno, začátek utkání je stanoven na 16:15 hodin.

3. kolo 19.12.2017 Úterý
  5507 HC Energie Karlovy Vary - HC Slovan Ústí nad Labem    ..... : .....    (Út 15:25)
  5508 HC Slavia Praha - Rytíři Kladno    ..... : .....    (Út 18:00)
  5509 HC Meteor Třemošná - Pracovní zálohy Kladno    ..... : .....    (Út 16:15)

4. kolo 22.12.2017 Pátek
  5510 HC Slovan Ústí nad Labem - Pracovní zálohy Kladno    ..... : .....    (Čt 17:00)
  5511 HC Meteor Třemošná - Rytíři Kladno    ..... : .....    (Pá 16:30)
  5512 HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha    ..... : .....    (Čt 15:25)