Klubové aktuality

Úterý, 21 Listopad 2017 07:37
Bruslení
více >>
 
Pondělí, 20 Listopad 2017 12:25
Kde hraje Meteor
více >>
 
Neděle, 12 Listopad 2017 14:29
Termíny konání seminářů o výživě sportovců
více >>
 
Středa, 01 Listopad 2017 21:09
Facebook
více >>
 
Sobota, 02 Září 2017 10:19
Termíny broušení bruslí pro sezónu 2017/2018 s platností od 4. 9. 2017
více >>
 
Úvod Mladší dorost zápasy

Mladší dorost zápasy sezóna 2017/2018 - Extraliga mladšího dorostu - skupina západ


Rozlosování:  
1. kolo 9.9.2017 Sobota
  5001 HC Sparta Praha - HC Meteor Třemošná    5 : 1        
  5002 HC Plzeň 1929 - Pracovní zálohy Kladno    12 : 0        
  5003 HC Litvínov - HC Slovan Ústí nad Labem    8 : 2        
  5004 HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary    3 : 5        
  5005 Rytíři Kladno - Piráti Chomutov    2 : 8        
2. kolo 14.9.2017 Čtvrtek
  5006 HC Meteor Třemošná - Piráti Chomutov    2 : 9        
  5007 HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno    1 : 4        
  5008 HC Slovan Ústí nad Labem - HC Slavia Praha    1 : 3        
  5009 Pracovní zálohy Kladno - HC Litvínov    3 : 17        
  5010 HC Sparta Praha - HC Plzeň 1929    1 : 6        
3. kolo 16.9.2017 Sobota
  5011 HC Plzeň 1929 - HC Meteor Třemošná    12 : 2        
  5012 HC Litvínov - HC Sparta Praha    8 : 2        
  5013 HC Slavia Praha - Pracovní zálohy Kladno    1 : 2 (P)        
  5014 Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem    7 : 6 (P,SN)        
  5015 Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary    5 : 1        
4. kolo 23.9.2017 Sobota
  5016 HC Meteor Třemošná - HC Energie Karlovy Vary    1 : 2 (P,SN)        
  5017 HC Slovan Ústí nad Labem - Piráti Chomutov    ..... : .....    (Čt 17:45)   
  5018 Pracovní zálohy Kladno - Rytíři Kladno    1 : 5        
  5019 HC Sparta Praha - HC Slavia Praha    6 : 1        
  5020 HC Plzeň 1929 - HC Litvínov    7 : 0        
5. kolo 28.9.2017 Čtvrtek
  5021 HC Litvínov - HC Meteor Třemošná    ..... : .....    (Čt 17:30)   
  5022 HC Slavia Praha - HC Plzeň 1929    ..... : .....    (Čt 18:00)   
  5023 Rytíři Kladno - HC Sparta Praha    ..... : .....    (Čt 13:10)   
  5024 Piráti Chomutov - Pracovní zálohy Kladno    ..... : .....        
  5025 HC Energie Karlovy Vary - HC Slovan Ústí nad Labem    ..... : .....    (Čt 15:25)   
6. kolo 30.9.2017 Sobota
  5026 HC Meteor Třemošná - HC Slovan Ústí nad Labem    ..... : .....    (So 12:00)   
  5027 Pracovní zálohy Kladno - HC Energie Karlovy Vary    ..... : .....    (Ne 10:55)   
  5028 HC Sparta Praha - Piráti Chomutov    ..... : .....    (So 16:30)   
  5029 HC Plzeň 1929 - Rytíři Kladno    ..... : .....    (So 12:00)   
  5030 HC Litvínov - HC Slavia Praha    ..... : .....    (So 16:00)   
7. kolo 7.10.2017 Sobota
  5031 HC Slavia Praha - HC Meteor Třemošná    ..... : .....    (So 15:00)   
  5032 Rytíři Kladno - HC Litvínov    ..... : .....    (So 12:00)   
  5033 Piráti Chomutov - HC Plzeň 1929    ..... : .....    (So 15:45)   
  5034 HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha    ..... : .....    (So 15:10)   
  5035 HC Slovan Ústí nad Labem - Pracovní zálohy Kladno    ..... : .....    (So 13:15)   
8. kolo 12.10.2017 Čtvrtek
  5036 HC Meteor Třemošná - Pracovní zálohy Kladno    ..... : .....        
  5037 HC Sparta Praha - HC Slovan Ústí nad Labem    ..... : .....    (Čt 17:30)   
  5038 HC Plzeň 1929 - HC Energie Karlovy Vary    ..... : .....    (Čt 17:00)   
  5039 HC Litvínov - Piráti Chomutov    ..... : .....    (Čt 17:30)   
  5040 HC Slavia Praha - Rytíři Kladno    ..... : .....    (Čt 18:00)   
9. kolo 14.10.2017 Sobota
  5041 Rytíři Kladno - HC Meteor Třemošná    ..... : .....    (So 12:00)   
  5042 Piráti Chomutov - HC Slavia Praha    ..... : .....    (So 12:00)   
  5043 HC Energie Karlovy Vary - HC Litvínov    ..... : .....    (So 16:10)   
  5044 HC Slovan Ústí nad Labem - HC Plzeň 1929    ..... : .....    (So 15:30)   
  5045 Pracovní zálohy Kladno - HC Sparta Praha    ..... : .....    (So 14:10)   
10. kolo 21.10.2017 Sobota
  5046 HC Meteor Třemošná - HC Sparta Praha    ..... : .....        
  5047 Pracovní zálohy Kladno - HC Plzeň 1929    ..... : .....    (So 14:55)   
  5048 HC Slovan Ústí nad Labem - HC Litvínov    ..... : .....    (So 16:00)   
  5049 HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha    ..... : .....    (So 15:10)   
  5050 Piráti Chomutov - Rytíři Kladno    ..... : .....    (So 15:45)   
11. kolo 26.10.2017 Čtvrtek
  5051 Piráti Chomutov - HC Meteor Třemošná    ..... : .....    (Čt 15:00)   
  5052 Rytíři Kladno - HC Energie Karlovy Vary    ..... : .....    (Čt 16:10)   
  5053 HC Slavia Praha - HC Slovan Ústí nad Labem    ..... : .....        
  5054 HC Litvínov - Pracovní zálohy Kladno    ..... : .....        
  5055 HC Plzeň 1929 - HC Sparta Praha    ..... : .....    (Čt 17:00)   
12. kolo 28.10.2017 Sobota
  5056 HC Meteor Třemošná - HC Plzeň 1929    ..... : .....        
  5057 HC Sparta Praha - HC Litvínov    ..... : .....    (So 16:30)   
  5058 Pracovní zálohy Kladno - HC Slavia Praha    ..... : .....    (So 13:40)   
  5059 HC Slovan Ústí nad Labem - Rytíři Kladno    ..... : .....        
  5060 HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov    ..... : .....    (So 15:10)   
13. kolo 2.11.2017 Čtvrtek
  5061 HC Energie Karlovy Vary - HC Meteor Třemošná    ..... : .....    (Čt 15:25)   
  5062 Piráti Chomutov - HC Slovan Ústí nad Labem    ..... : .....    (Čt 17:30)   
  5063 Rytíři Kladno - Pracovní zálohy Kladno    ..... : .....    (Čt 16:10)   
  5064 HC Slavia Praha - HC Sparta Praha    ..... : .....    (Čt 18:00)   
  5065 HC Litvínov - HC Plzeň 1929    ..... : .....    (Čt 15:00)   
14. kolo 4.11.2017 Sobota
  5066 HC Meteor Třemošná - HC Litvínov    ..... : .....        
  5067 HC Plzeň 1929 - HC Slavia Praha    ..... : .....    (So 12:00)   
  5068 HC Sparta Praha - Rytíři Kladno    ..... : .....    (So 16:30)   
  5069 Pracovní zálohy Kladno - Piráti Chomutov    ..... : .....    (So 12:00)   
  5070 HC Slovan Ústí nad Labem - HC Energie Karlovy Vary    ..... : .....    (So 16:00)   
15. kolo 17.11.2017 Pátek
  5071 HC Slovan Ústí nad Labem - HC Meteor Třemošná    ..... : .....    (Pá 16:15)   
  5072 HC Energie Karlovy Vary - Pracovní zálohy Kladno    ..... : .....        
  5073 Piráti Chomutov - HC Sparta Praha    ..... : .....        
  5074 Rytíři Kladno - HC Plzeň 1929    ..... : .....        
  5075 HC Slavia Praha - HC Litvínov    ..... : .....        
16. kolo 18.11.2017 Sobota
  5076 HC Meteor Třemošná - HC Slavia Praha    ..... : .....        
  5077 HC Litvínov - Rytíři Kladno    ..... : .....    (So 12:30)   
  5078 HC Plzeň 1929 - Piráti Chomutov    ..... : .....        
  5079 HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary    ..... : .....    (Ne 13:45)   
  5080 Pracovní zálohy Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem    ..... : .....    (So 14:55)   
17. kolo 25.11.2017 Sobota
  5081 Pracovní zálohy Kladno - HC Meteor Třemošná    ..... : .....    (So 14:20)   
  5082 HC Slovan Ústí nad Labem - HC Sparta Praha    ..... : .....    (Ne 12:00)   
  5083 HC Energie Karlovy Vary - HC Plzeň 1929    ..... : .....        
  5084 Piráti Chomutov - HC Litvínov    ..... : .....        
  5085 Rytíři Kladno - HC Slavia Praha    ..... : .....    (So 12:00)   
18. kolo 2.12.2017 Sobota
  5086 HC Meteor Třemošná - Rytíři Kladno    ..... : .....        
  5087 HC Slavia Praha - Piráti Chomutov    ..... : .....        
  5088 HC Litvínov - HC Energie Karlovy Vary    ..... : .....    (So 12:30)   
  5089 HC Plzeň 1929 - HC Slovan Ústí nad Labem    ..... : .....        
  5090 HC Sparta Praha - Pracovní zálohy Kladno    ..... : .....
  zpět na úvod