Klubové aktuality

Úterý, 21 Listopad 2017 07:37
Bruslení
více >>
 
Pondělí, 20 Listopad 2017 12:25
Kde hraje Meteor
více >>
 
Neděle, 12 Listopad 2017 14:29
Termíny konání seminářů o výživě sportovců
více >>
 
Středa, 01 Listopad 2017 21:09
Facebook
více >>
 
Sobota, 02 Září 2017 10:19
Termíny broušení bruslí pro sezónu 2017/2018 s platností od 4. 9. 2017
více >>
 
Úvod Archiv
Pondělí, 05 Prosinec 2016 09:36

img 20161203 140843V Lize SD Meteor vstoupil dobře do další fáze - nadstavby, když doma porazil HC Tábor 4:1. V Lize MD Meteor doma zvítězil nad Sokolovem, když I. třetinu vyhrál 5:1. V Lize starších žáků si 8. třída Meteoru poradila doma s HC Tábor. V Lize starších žáků 7. třída Meteoru "nadělila" Č. Krumlovu "desítku". V Lize mladších žáků 6. třída Meteoru získala další body do tabulky za výhru nad HC Tábor, který je na 3. místě v tabulce, hned za Meteorem. V Lize mladších žáků 5. třída Meteoru hrála dvě utkání doma a připsala si plný počet bodů.

Výsledky HC Meteor Třemošná – mládež
(týden od 2. – 4.12.2016)

Starší dorost – Liga – skupina západ - nadstavba
HC Meteor Třemošná x HC Tábor 4 : 1 (1:0, 2:0, 1:1)
Branky MT: Procházka (Markov), Straka (Šucha, Šibra), Procházka (Markov), Straka (Procházka)

Tabulka SD - nadstavba

1. WB HCM Warrior Brno 1 1 0   0 0   6 : 1 (5) 3
2. ZR SKLH Žďár nad Sázavou 1 1 0   0 0   6 : 1 (5) 3
3. TM HC Meteor Třemošná 1 1 0   0 0   4 : 1 (3) 3
4. TA HC Tábor 1 0 0   0 1   1 : 4 (-3) 0
5. KVb HC Energie Karlovy Vary 1 0 0   0 1   1 : 6 (-5) 0
6. PZ Pracovní zálohy Kladno 1 0 0   0 1   1 : 6 (-5) 0

Ostatní utkání o postup:

HC Energie Karlovy Vary "B" - HCM Warrior Brno    1 : 6  

Pracovní zálohy Kladno - SKLH Žďár nad Sázavou   1 : 6

Mladší dorost – Liga – skupina západ
HC Meteor Třemošná x HC K.Vary B/Sokolov 7 : 2 (5:1, 2:1, 0:0)
Branky MT: Šeba (Ženíšek), Reitspies (Ženíšek, Pechr), Jícha (Houdek), Šeba (Matějček), Ženíšek (Šiler, Šeba), Pechr (Psota), Šiler (Matějček)

Tabulka LMD:

1. TM HC Meteor Třemošná 16 15 1   0 0   137 : 21 (116) 47
2. HP HC Hvězda Praha 17 9 1   2 5   79 : 42 (37) 31
3. KVb HC Energie Karlovy Vary 16 8 2   2 4   76 : 63 (13) 30
4. PLb HC Plzeň 1929 16 8 1   0 7   66 : 70 (-4) 26
5. BE HC Berounští Medvědi 16 5 2   0 9   67 : 72 (-5) 19
6. PB HC Příbram 15 3 0   3 9   34 : 82 (-48) 12
7. KVc HC Energie Karlovy Vary 16 1 0   0 15   31 : 140 (-109) 3


8.třída – Žákovská liga – skupina A
HC Meteor Třemošná x HC Tábor 5 : 3 (0:0, 2:0, 3:3)
Branky MT: Holý 3+0, Beránek 1+0, Soukup 1+2, Bulka 0+1, Dvořák 0+1, Jánský 0+1

Tabulka 8. třída:

1. PL HC Plzeň 1929 17 16   0   1   138 : 46 (92) 32
2. SP HC Sparta Praha 15 13   0   2   118 : 41 (77) 26
3. TA HC Tábor 17 8   2   7   69 : 78 (-9) 18
4. CB HC Motor České Budějovice 16 8   0   8   89 : 89 (0) 16
5. TM HC Meteor Třemošná 16 5   1   10   68 : 91 (-23) 11
6. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 16 4   1   11   59 : 91 (-32) 9
7. KP HC Kobra Praha 16 4   1   11   45 : 78 (-33) 9
8. ST HC Strakonice 15 3   1   11   49 : 121 (-72) 7

7.třída – Žákovská liga – skupina H+I - dohrávka

HC Meteor Třemošná x HC Slavoj Č.Krumlov 10 : 0 (3:0, 3:0, 4:0 )
Branky MT: Sieger 2+3, Kozlík 2+2, Sihelský 2+1, Malkovský 1+0, Štefl 1+0, Novák 1+0, Košek 1+0, Čánecký 0+1, Houdek 0+1, Bulka 0+1, Suchý 0+1

Tabulka 7. třída:

 

1. PL HC Plzeň 1929 12 11   0   1   150 : 35 (115) 22
2. KT HC Klatovy 13 10   1   2   99 : 46 (53) 21
3. TM HC Meteor Třemošná 13 9   2   2   103 : 29 (74) 20
4. PI IHC Písek 14 8   1   5   78 : 46 (32) 17
5. CB HC Motor České Budějovice 12 7   2   3   70 : 35 (35) 16
6. DO HC Domažlice 14 7   2   5   94 : 75 (19) 16
7. ST HC Strakonice 13 6   3   4   54 : 45 (9) 15
8. RO TJ DDM Rokycany 13 6   2   5   72 : 37 (35) 14
9. TAb HC Tábor 13 4   4   5   65 : 78 (-13) 12
10. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 12 3   1   8   57 : 87 (-30) 7
11. JH KLH Vajgar Jindřichův Hradec 12 2   3   7   59 : 94 (-35) 7
12. CK HC Slavoj Český Krumlov 13 3   1   9   53 : 96 (-43) 7
13. TA HC Tábor 13 2   1   10   50 : 132 (-82) 5
14. ZK HC Spartak Žebrák 13 0   1   12   23 : 192 (-169) 1
15. HL TJ Hluboká nad Vltavou 0 0   0   0   0 : 0 (0) 0
16. JS HC Střelci Spolek ledního hokeje J.Hradec 0 0   0   0   0 : 0 (0) 0

-----foto z utkání-----

img 20161203 140843


6.třída – Žákovská liga – skupina C
HC Meteor Třemošná x HC Tábor 5 : 3
Branky MT: Matějka (Horský), Reiser (Marton), Matějka (Beran, Lédl), Matějka (Lédl, Beran), Černý (Reiser)

Tabulka 6. třída:

 

1. SP HC Sparta Praha 15 14   1   0   110 : 50 (60) 29
2. TM HC Meteor Třemošná 16 10   2   4   78 : 58 (20) 22
3. TA HC Tábor 15 8   2   5   89 : 53 (36) 18
4. KP HC Kobra Praha 16 6   3   7   89 : 86 (3) 15
5. CB HC Motor České Budějovice 16 6   1   9   67 : 79 (-12) 13
6. PL HC Plzeň 1929 16 6   0   10   53 : 74 (-21) 12
7. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 16 4   0   12   49 : 104 (-55) 8
8. ST HC Strakonice 14 2   3   9   41 : 72 (-31) 7

 


5.třída – Žákovská liga – skupina H+I
HC Meteor Třemošná x HC Slavoj Č.Krumlov 12 : 1 (5:0, 4:0, 3:1 )
Branky MT: Beran (Matějka), Marton, Matějka (Beran, Lédl), Hušák (Reisnecker, Kubica), Kubica (Hnát, Reisnecker), Matějka (Marton), Marton, Červený (Matoušek), Matějka (Lédl), Matějka, Stewart, Matějka (Lédl, Stewart)
HC Meteor Třemošná x IHC Písek B 6 : 2 (3:1, 2:0, 1:1 )
Branky MT: Kubica (Hušák), Červený (Netrh), Kubica (Reisnecker), Reisnecker (Prošek), Červený (Hnát, Netrh), Hušák (Kubica, Reisnecker)

Tabulka 5. třída:

 

1. TA HC Tábor 18 15   1   2   165 : 42 (123) 31
2. PL HC Plzeň 1929 19 14   2   3   125 : 67 (58) 30
3. CB HC Motor České Budějovice 18 14   1   3   145 : 70 (75) 29
4. PIb IHC Písek 18 13   1   4   147 : 58 (89) 27
5. KT HC Klatovy 19 10   4   5   129 : 79 (50) 24
6. JSb HC Střelci Spolek ledního hokeje J.Hradec 19 12   0   7   126 : 92 (34) 24
7. TM HC Meteor Třemošná 19 11   1   7   113 : 84 (29) 23
8. LV HC LVI 2009 z.s. 19 10   2   7   107 : 79 (28) 22
9. JS HC Střelci Spolek ledního hokeje J.Hradec 19 8   3   8   89 : 76 (13) 19
10. DO HC Domažlice 19 9   1   9   125 : 140 (-15) 19
11. TAb HC Tábor 18 9   0   9   90 : 117 (-27) 18
12. MI HC Milevsko 2010 19 7   3   9   78 : 88 (-10) 17
13. CK HC Slavoj Český Krumlov 19 6   1   12   70 : 128 (-58) 13
14. ZK HC Spartak Žebrák 17 5   2   10   71 : 101 (-30) 12
15. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 18 6   0   12   76 : 126 (-50) 12
16. PI IHC Písek 19 5   1   13   90 : 175 (-85) 11
17. RO TJ DDM Rokycany 19 4   2   13   61 : 108 (-47) 10
18. ST HC Strakonice 18 3   1   14   57 : 128 (-71) 7
19. SI TJ Sušice 18 2   0   16   41 : 147 (-106) 4
20. JH KLH Vajgar Jindřichův Hradec 0 0   0   0   0 : 0 (0) 0

 

4.třída – Krajská liga přípravek
volno

3.třída – Krajská liga přípravek - Kooperativa
Hřiště A
HC Pilsen Wolves x HC Meteor Třemošná 9 : 4
Branky MT: Čermák 2x, Matějka, Vostracký

HC Plzeň 1929 x HC Meteor Třemošná 4 : 11
Branky MT: Dvořák 4x, Korelus 3x, Klas 2x, Čermák 2x


Hřiště B
HC Pilsen Wolves x HC Meteor Třemošná 5 : 16
Branky MT: Klaus 5x, Korelus 4x, Boskovic 3x, Jícha, Zuman, Hrbáček, Šiler

HC Plzeň 1929 x HC Meteor Třemošná 12 : 12
Branky MT: Šiler 4x, Matějka 3x, Zuman 2x, Černý, Jícha, Vostracký

2.třída – přátelský turnaj - Rakovník


HC Rakovník x HC Meteor Třemošná 0 : 16
HC Sparta Praha x HC Meteor Třemošná 4 : 3
HC Kralupy n.V. x HC Meteor Třemošná 3 : 9
HC Neratovice x HC Meteor Třemošná 0 : 15
HC Ostrov n.O. x HC Meteor Třemošná 2 : 10


Konečné 2.místo

1.třída – minihokej
volno

  zpět na úvod