Klubové aktuality

Pondělí, 18 Září 2017 12:57
Kde hraje Meteor
více >>
 
Sobota, 02 Září 2017 10:19
Termíny broušení bruslí pro sezónu 2017/2018 s platností od 4. 9. 2017
více >>
 
Pondělí, 28 Srpen 2017 12:27
Startuje tradiční základna Meteoru
více >>
 
Úvod Archiv
Pondělí, 28 Listopad 2016 16:49

img 20161126 131553V Lize staršího dorostu Meteor postupuje do nadstavby z 1. místa, kde doplní skupinu kromě tradičních soupeřů Karlovy Vary B (Sokolov) a PZ Kladna také Warrior Brno, HC Tábor a SKLH Žďár Nad Sázavou. V Lize mladšího dorostu Meteor obě utkání v sobotu s Příbramí  a v neděli večer v Klatovech s HC Plzeň B zvládl a navýšil počet vstřelených branek na 130. V Lize starších žáků 8. třída Meteoru body z Českých Budějovic nepřivezla. V Lize starších žáků 7. třída Meteoru vyhrála v Českých Budějovicích a doma "deklasovala" Tábor.

V Lize mladších žáků 6. třída Meteoru zvítězila v Českých Budějovicích a patří jí v tabulce 2. místo. V Lize mladších žáků 5. třída Meteoru "uhájila" výhru v Českých Budějovicích, doma nestačila na vedoucí Tábor.

Výsledky HC Meteor Třemošná – mládež
(týden od 25. – 27.11.2016)

Starší dorost – Liga – skupina západ
PZ Kladno x HC Meteor Třemošná 1 : 2 SN(0:1, 0:0, 1:0)
Branky MT: Šíma, Beneš
HC Meteor Třemošná x Junior Mělník 3 : 2
Branky MT: Straka, Šiška (Štolba), Bittner (Markov, Volf)

Tabulka SD:

1. TM HC Meteor Třemošná 18 14 1   1 2   76 : 25 (51) 45
2. KVb HC Energie Karlovy Vary 18 12 1   0 5   72 : 58 (14) 38
3. PZ Pracovní zálohy Kladno 18 10 2   2 4   65 : 40 (25) 36
4. HP HC Hvězda Praha 18 10 1   2 5   79 : 50 (29) 34
5. KA SK Kadaň 18 9 0   1 8   76 : 59 (17) 28
6. ME HC Junior Mělník 18 9 0   1 8   58 : 49 (9) 28
7. UL HC Slovan Ústí nad Labem 18 7 1   0 10   71 : 69 (2) 23
8. LT Stadion Litoměřice 18 6 1   0 11   53 : 74 (-21) 20
9. KP HC Kobra Praha 18 6 0   0 12   59 : 76 (-17) 18
10. MO Sport Most z.s. 18 0 0   0 18   23 : 132 (-109) 0

Nadstavba:

1. WB HCM Warrior Brno                        
2. TA HC Tábor                        
3. ZR SKLH Žďár nad Sázavou                        
4. KVb HC Energie Karlovy Vary                        
5. PZ Pracovní zálohy Kladno                        
6. TM HC Meteor Třemošná                        

 

Mladší dorost – Liga – skupina západ
HC Meteor Třemošná x HC Příbram 5 : 1 (2:0, 2:1, 1:0)
Branky MT: Pechr (Matějček), Beran (Reitspies), Šeba (Matějček), Ženíšek (Jílek), Jílek

HC Plzeň B/Klatovy x HC Meteor Třemošná 1 : 9 (0:2, 0:6, 1:1)
Branky MT: Beran (Ženíšek, Pechr), Pechr (Ženíšek), Ebenstreit, Mann (Seidler), Beran (Ženíšek, Pechr), Ženíšek (Matějka), Reitspies (Psota, Ebenstreit), Ženíšek (Štaif), Reitspies (Ženíšek)

Tabulka LMD:

1. TM HC Meteor Třemošná 15 14 1   0 0   130 : 19 (111) 44
2. KVb HC Energie Karlovy Vary 15 8 2   2 3   74 : 56 (18) 30
3. HP HC Hvězda Praha 16 8 1   2 5   71 : 40 (31) 28
4. PLb HC Plzeň 1929 16 8 1   0 7   66 : 70 (-4) 26
5. BE HC Berounští Medvědi 15 5 2   0 8   65 : 64 (1) 19
6. PB HC Příbram 15 3 0   3 9   34 : 82 (-48) 12
7. KVc HC Energie Karlovy Vary 16 1 0   0 15   31 : 140 (-109) 3

-----foto-----

img 20161126 131553

 

8.třída – Žákovská liga – skupina A
HC Motor Č.Budějovice x HC Meteor Třemošná 10 : 4 (3:1, 5:2, 2:1)
Branky MT: Beránek 1+1, Holý 1+1, Janda 1+1, Šnajdr 1+0

Tabulka 8. třída:

1. PL HC Plzeň 1929 16 15   0   1   131 : 42 (89) 30
2. SP HC Sparta Praha 14 12   0   2   111 : 40 (71) 24
3. CB HC Motor České Budějovice 15 8   0   7   85 : 82 (3) 16
4. TA HC Tábor 15 7   2   6   61 : 70 (-9) 16
5. VL TJ Lok.Veselí nad Lužnicí 14 4   1   9   55 : 79 (-24) 9
6. TM HC Meteor Třemošná 15 4   1   10   63 : 88 (-25) 9
7. KP HC Kobra Praha 15 3   1   11   41 : 76 (-35) 7
8. ST HC Strakonice 14 3   1   10   47 : 117 (-70) 7

7.třída – Žákovská liga – skupina H+I
HC Motor Č.Budějovice x HC Meteor Třemošná 1 : 9 (0:3, 1:1, 0:5)
Branky MT: Dvořák 2+2, Holý 2+1, Sieger 2+0, Soukup 1+2, Jánský 1+1, Poch 1+0, Sihelský 0+3

HC Meteor Třemošná x HC Tábor A 24 : 0 (9:0, 7:0, 8:0 ) 
Branky MT: Dvořák 8+3, Sieger 4+1, Soukup 3+10, Sihelský 3+2, Círl 2+2, Malkovský 2+2, Čánecký 1+2, Čarda 1+1, Houdek 0+2, Suchý 0+1

Tabulka 7. třída:

1. PL HC Plzeň 1929 12 11   0   1   150 : 35 (115) 22
2. KT HC Klatovy 13 10   1   2   99 : 46 (53) 21
3. TM HC Meteor Třemošná 12 8   2   2   93 : 29 (64) 18
4. CB HC Motor České Budějovice 12 7   2   3   70 : 35 (35) 16
5. DO HC Domažlice 13 7   2   4   92 : 67 (25) 16
6. PI IHC Písek 13 7   1   5   70 : 44 (26) 15
7. ST HC Strakonice 13 6   3   4   54 : 45 (9) 15
8. RO TJ DDM Rokycany 13 6   2   5   72 : 37 (35) 14
9. TAb HC Tábor 13 4   4   5   65 : 78 (-13) 12
10. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 12 3   1   8   57 : 87 (-30) 7
11. CK HC Slavoj Český Krumlov 12 3   1   8   53 : 86 (-33) 7
12. JH KLH Vajgar Jindřichův Hradec 12 2   3   7   59 : 94 (-35) 7
13. TA HC Tábor 13 2   1   10   50 : 132 (-82) 5
14. ZK HC Spartak Žebrák 13 0   1   12   23 : 192 (-169) 1
15. HL TJ Hluboká nad Vltavou 0 0   0   0   0 : 0 (0) 0
16. JS HC Střelci Spolek ledního hokeje J.Hradec 0 0   0   0   0 : 0 (0) 0

 


6.třída – Žákovská liga – skupina C
HC Motor Č.Budějovice x HC Meteor Třemošná 3 : 6
Branky MT: Šmíd (Černý), Černý (Koranda), Matějka (Šmíd, Černý), Voves (Stejskal), Šmíd (Matějka), Černý (Matějka)

Tabulka 6. třída:

 

1. SP HC Sparta Praha 14 13   1   0   103 : 50 (53) 27
2. TM HC Meteor Třemošná 15 9   2   4   73 : 55 (18) 20
3. TA HC Tábor 14 8   2   4   86 : 48 (38) 18
4. KP HC Kobra Praha 15 5   3   7   79 : 82 (-3) 13
5. PL HC Plzeň 1929 15 6   0   9   53 : 66 (-13) 12
6. CB HC Motor České Budějovice 15 5   1   9   59 : 79 (-20) 11
7. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 15 4   0   11   49 : 97 (-48) 8
8. ST HC Strakonice 13 2   3   8   37 : 62 (-25) 7

 


5.třída – Žákovská liga – skupina H+I
HC Motor Č.Budějovice x HC Meteor Třemošná 7 : 8 (2:4, 3:2, 2:2)
Branky MT: Matějka, Matějka (Feiferlík), Hušák (Reisnecker, Hnát), Matějka (Lédl), Hušák (Reisnecker), Matějka (Lédl, Hnát), Beran (Matějka), Matějka
HC Meteor Třemošná x HC Tábor A 1 : 8 (0:2, 0:2, 1:4 )
Branky MT: Netrh

Tabulka 5. třída:

 

1. TA HC Tábor 18 15   1   2   165 : 42 (123) 31
2. CB HC Motor České Budějovice 18 14   1   3   145 : 70 (75) 29
3. PL HC Plzeň 1929 18 14   1   3   122 : 64 (58) 29
4. PIb IHC Písek 17 13   1   3   145 : 52 (93) 27
5. KT HC Klatovy 18 9   4   5   124 : 76 (48) 22
6. JSb HC Střelci Spolek ledního hokeje J.Hradec 18 11   0   7   121 : 90 (31) 22
7. JS HC Střelci Spolek ledního hokeje J.Hradec 18 8   3   7   87 : 70 (17) 19
8. TM HC Meteor Třemošná 17 9   1   7   95 : 81 (14) 19
9. DO HC Domažlice 18 9   1   8   120 : 133 (-13) 19
10. LV HC LVI 2009 z.s. 17 8   2   7   98 : 78 (20) 18
11. TAb HC Tábor 18 9   0   9   90 : 117 (-27) 18
12. MI HC Milevsko 2010 18 7   2   9   75 : 85 (-10) 16
13. ZK HC Spartak Žebrák 17 5   2   10   71 : 101 (-30) 12
14. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 18 6   0   12   76 : 126 (-50) 12
15. CK HC Slavoj Český Krumlov 17 5   1   11   63 : 114 (-51) 11
16. RO TJ DDM Rokycany 17 4   2   11   59 : 97 (-38) 10
17. PI IHC Písek 18 4   1   13   83 : 170 (-87) 9
18. ST HC Strakonice 17 3   1   13   56 : 125 (-69) 7
19. SI TJ Sušice 17 2   0   15   38 : 142 (-104) 4
20. JH KLH Vajgar Jindřichův Hradec 0 0   0   0   0 : 0 (0) 0

 

4.třída – Krajská liga přípravek – Kooperativa
Hřiště A
HC Pilsen Wolves x HC Meteor Třemošná 4 : 7 (1:1, 2:3, 1:3)
Branky MT: Reisnecker 1+0, Bílek 2+1, Smola 1+1, Jonák 2+0, Bulka 1+1

HC Plzeň 1929 x HC Meteor Třemošná 5 : 9 (3:3, 0:4, 2:2)
Branky MT: Jonák 4+1, Bulka 2+2, Reisnecker 1+1, Jolý 1+1, Bílek 1+0

Hřiště B
HC Pilsen Wolves x HC Meteor Třemošná 3 : 8 (1:0, 2:3, 0:5)
Branky MT: Šmíd 1+1, Honzík 2+0, Jurčík 1+0, Šimice 2+0, Ježek 1+1, Halčík 1+0

HC Plzeň 1929 x HC Meteor Třemošná 15 : 5 (6:1, 5:2, 4:2)
Branky MT: Jílek 1+0, Šimice 3+0, Šmíd 1+1, Honzík 0+1


3.třída – Krajská liga přípravek
volno

2.třída – Krajská liga přípravek
volno

1.třída – minihokej
volno

  zpět na úvod