Klubové aktuality

Středa, 20 Září 2017 12:27
Vyklizení šaten
více >>
 
Pondělí, 18 Září 2017 12:57
Kde hraje Meteor
více >>
 
Sobota, 02 Září 2017 10:19
Termíny broušení bruslí pro sezónu 2017/2018 s platností od 4. 9. 2017
více >>
 
Pondělí, 28 Srpen 2017 12:27
Startuje tradiční základna Meteoru
více >>
 
Úvod Archiv
Úterý, 01 Listopad 2016 12:28

V Lize staršího dorostu Meteor porazil doma v 11. kole HC Ústí nad Labem. Dalším soupeřem SD Meteoru je poslední Most, který v soutěži ještě nebodoval. V Lize mladšího dorostu Meteor zvítězil nad HC Plzeň 1929 B a z venku si přivezl body ze Sokolova. V sobotu hostí Meteor HC Beroun. Poslední vzájemné měření sil skončilo 1:8 pro Meteor.

V Lize starších žáků 8. třída Meteoru doma jen remizovala, když o bod přišla v poslední třetině. V Lize starších žáků si 7. třída Meteoru poradila doma s HC Plzeň 1929, když poslední část zápasu vyhrála 4:0. Střelecky se za Meteor prosadil Šiler 4+1, Dvořák 2+0, Soukup 1+3, Suchý 0+1, Šmíd 0+1, Houdek 0+1. V Lize mladších žáků 6. třída Meteoru "nedovolila" Strakonicím bodovat na třemošenském ledě. V Lize mladších žáků 5. třída Meteoru "udolala" HC Plzeň 1929 po třetinách 2:1, 0:0, 1:0. V Krajské Lize přípravek 4. třída Meteoru úspěšně reprezentovala Meteor v Domažlicích.

Výsledky HC Meteor Třemošná – mládež
(týden od 26. – 30.10.2016)

Starší dorost – Liga – skupina západ

SK Kadaň x HC Meteor Třemošná   2 : 1 ( )

HC Meteor Třemošná x HC Ústí nad Labem 5 : 0 (2:0, 2:0, 1:0)
Branky MT: Volf (Procházka), Helus (Bittner, Štolba), Beneš (Šibra),
Straka Markov, Volf (Šucha)

Tabulka SD:

1. TM HC Meteor Třemošná 11 8 0   1 2   49 : 17 (32) 25
2. PZ Pracovní zálohy Kladno 11 7 2   0 2   38 : 18 (20) 25
3. KVb HC Energie Karlovy Vary 11 7 1   0 3   49 : 44 (5) 23
4. HP HC Hvězda Praha 10 5 1   2 2   48 : 24 (24) 19
5. KA SK Kadaň 9 5 0   1 3   34 : 33 (1) 16
6. ME HC Junior Mělník 11 5 0   1 5   35 : 36 (-1) 16
7. LT Stadion Litoměřice 11 4 1   0 6   31 : 43 (-12) 14
8. UL HC Slovan Ústí nad Labem 11 4 0   0 7   32 : 45 (-13) 12
9. KP HC Kobra Praha 10 3 0   0 7   29 : 37 (-8) 9
10. MO Sport Most z.s. 11 0 0   0 11   16 : 64 (-48) 0

Mladší dorost – Liga – skupina západ
HC Meteor Třemošná x HC Plzeň B/Klatovy 11 : 3 (5:1, 5:1, 1:1)
Branky MT: Pechr (Ženíšek), Šiler (Jícha, ,Šeba), Jícha (Šiler, Šeba), Vágner (Pechr), Pechr (Vágner, Ženíšek), Jícha (Šeba), Šeba (Krhounek, Mann), Ženíšek TS, Pechr (Štaif, Ženíšek), Šiler (Houdek, Šeba), Vágner (Ženíšek, Pechr)
HC K.Vary B/Sokolov x HC Meteor Třemošná 0 : 3 (0:1, 0:0, 0:2)
Branky MT: Jícha (Šeba, Houdek), Ebenstreit (Seidler), Vágner (Ženíšek)

Tabulka MD:

1. TM HC Meteor Třemošná 10 9 1   0 0   83 : 14 (69) 29
2. HP HC Hvězda Praha 11 7 1   2 1   54 : 24 (30) 25
3. KVb HC Energie Karlovy Vary 10 4 2   1 3   40 : 37 (3) 17
4. PLb HC Plzeň 1929 11 5 1   0 5   38 : 46 (-8) 17
5. BE HC Berounští Medvědi 10 3 1   0 6   41 : 40 (1) 11
6. PB HC Příbram 10 1 0   3 6   23 : 60 (-37) 6
7. KVc HC Energie Karlovy Vary 10 1 0   0 9   18 : 76 (-58) 3

8.třída – Žákovská liga – skupina A
HC Tábor x HC Meteor Třemošná 6 : 3 (1:1, 3:1, 2:1)
Branky MT: Holý 1+0, Janda 1+0, Beránek 1+0, Poch 0+1, Sieger 0+1,
Soukup 0+1, Jánský 0+1
HC Meteor Třemošná x HC Strakonice 5 : 5 (2:2, 3:1, 0:2)
Branky MT: Dvořák 3+0, Holý 1+1, Janda 1+1, Novák 0+1, Soukup 0+1

Tabulka 8. třída:

1. PL HC Plzeň 1929 10 9   0   1   83 : 26 (57) 18
2. SP HC Sparta Praha 8 7   0   1   65 : 27 (38) 14
3. TA HC Tábor 9 5   1   3   44 : 49 (-5) 11
4. CB HC Motor České Budějovice 10 4   0   6   58 : 62 (-4) 8
5. TM HC Meteor Třemošná 10 3   1   6   44 : 59 (-15) 7
6. KP HC Kobra Praha 10 3   1   6   34 : 56 (-22) 7
7. ST HC Strakonice 9 2   1   6   31 : 67 (-36) 5
8. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 8 2   0   6   26 : 39 (-13) 4


7.třída – Žákovská liga – skupina H+I
HC Meteor Třemošná x HC Plzeň 1929 7 : 6 (3:3, 0:3, 4:0)
Branky MT: Šiler 4+1, Dvořák 2+0, Soukup 1+3, Suchý 0+1, Šmíd 0+1, Houdek 0+1

Tabulka 7. třída:

1. PL HC Plzeň 1929 9 8   0   1   116 : 28 (88) 16
2. KT HC Klatovy 9 7   1   1   57 : 33 (24) 15
3. CB HC Motor České Budějovice 8 6   1   1   62 : 18 (44) 13
4. TM HC Meteor Třemošná 6 4   1   1   43 : 18 (25) 9
5. PI IHC Písek 10 4   1   5   50 : 38 (12) 9
6. DO HC Domažlice 9 4   1   4   51 : 51 (0) 9
7. TAb HC Tábor 10 2   4   4   43 : 65 (-22) 8
8. RO TJ DDM Rokycany 8 3   1   4   41 : 26 (15) 7
9. ST HC Strakonice 7 2   2   3   28 : 32 (-4) 6
10. CK HC Slavoj Český Krumlov 4 2   1   1   31 : 21 (10) 5
11. TA HC Tábor 8 2   1   5   40 : 66 (-26) 5
12. JH KLH Vajgar Jindřichův Hradec 8 1   2   5   30 : 62 (-32) 4
13. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 6 0   1   5   17 : 57 (-40) 1
14. ZK HC Spartak Žebrák 6 0   1   5   15 : 109 (-94) 1
15. HL TJ Hluboká nad Vltavou 0 0   0   0   0 : 0 (0) 0
16. JS HC Střelci Spolek ledního hokeje J.Hradec 0 0   0   0   0 : 0 (0) 0

6.třída – Žákovská liga – skupina C
HC Tábor x HC Meteor Třemošná 3 : 2 (0:1, 0:1, 3:0)
Branky MT: Šmíd (Horský), Šmíd (Marton)
HC Meteor Třemošná x HC Strakonice 7 : 4 (3:1, 2:1, 2:2)
Branky MT: Šmíd (Horský), Matějka (Horský), Horský (Šmíd), Reiser (Voves), Reiser (Tonka), Tonka (Voves), Matějka (Prošek)

Tabulka 6. třída:

1. SP HC Sparta Praha 8 7   1   0   65 : 32 (33) 15
2. TM HC Meteor Třemošná 10 6   2   2   50 : 38 (12) 14
3. TA HC Tábor 9 5   1   3   56 : 33 (23) 11
4. KP HC Kobra Praha 10 4   3   3   61 : 53 (8) 11
5. CB HC Motor České Budějovice 10 3   1   6   39 : 53 (-14) 7
6. PL HC Plzeň 1929 10 3   0   7   35 : 49 (-14) 6
7. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 9 3   0   6   29 : 61 (-32) 6
8. ST HC Strakonice 8 1   2   5   26 : 42 (-16) 4


5.třída – Žákovská liga – skupina H+I
HC Meteor Třemošná x HC Plzeň 1929 3 : 1 (2:1, 0:0,1:0)
Branky MT: Matějka (Lédl), Beran (Kubica, Hušák), Matějka
Střelci J.Hradec x HC Meteor Třemošná 2 : 9 (0:4, 0:5, 0:2)
Branky MT: Matějka (Netrh), Matějka, Hušák, Kubica (Matějka), Feiferlík (Matějka), Marton (Feieferlík), Prošek (Marton), Červený, Reisnecker (Lédl, Matějka)

Tabulka 5. třída:

1. PL HC Plzeň 1929 12 10   1   1   94 : 37 (57) 21
2. PIb IHC Písek 12 10   1   1   93 : 36 (57) 21
3. TA HC Tábor 12 10   0   2   117 : 32 (85) 20
4. CB HC Motor České Budějovice 12 9   1   2   105 : 47 (58) 19
5. JSb HC Střelci Spolek ledního hokeje J. Hradec 12 9   0   3   86 : 56 (30) 18
6. KT HC Klatovy 13 7   3   3   96 : 45 (51) 17
7. TM HC Meteor Třemošná 11 7   0   4   69 : 51 (18) 14
8. JS HC Střelci Spolek ledního hokeje J. Hradec 12 5   2   5   62 : 46 (16) 12
9. TAb HC Tábor 11 6   0   5   68 : 76 (-8) 12
10. LV HC LVI 2009 z.s. 12 4   2   6   61 : 62 (-1) 10
11. MI HC Milevsko 2010 13 4   2   7   56 : 66 (-10) 10
12. DO HC Domažlice 13 5   0   8   90 : 115 (-25) 10
13. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 11 4   0   7   46 : 90 (-44) 8
14. RO TJ DDM Rokycany 11 3   1   7   42 : 63 (-21) 7
15. ZK HC Spartak Žebrák 11 2   2   7   43 : 77 (-34) 6
16. PI IHC Písek 11 2   1   8   61 : 107 (-46) 5
17. CK HC Slavoj Český Krumlov 10 2   1   7   35 : 82 (-47) 5
18. ST HC Strakonice 11 2   1   8   34 : 81 (-47) 5
19. SI TJ Sušice 12 1   0   11   18 : 107 (-89) 2
20. JH KLH Vajgar Jindřichův Hradec 0 0   0   0   0 : 0 (0) 0

4.třída – Krajská liga přípravek – Domažlice
Hřiště A
HC Meteor Třemošná x HC Plzeň 1929 12 : 8 (4:2, 2:1, 6:5)
Branky MT: Smola 3+2, Jonák 4+0, Bulka 2+2, Bílek 1+1, Holý 1+2, Honzík 1+1
HC Domažlice x HC Meteor Třemošná 6 : 6 (1:4, 2:1, 3:1)
Branky MT: Holý 2+1, Jonák 2+0, Smola 1+0, Honzík 1+0

Hřiště B
HC Meteor Třemošná x HC Plzeň 1929 13 : 5 (5:1, 5:3, 3:1)
Branky MT: Šmíd 2+0, Reisnecker 3+0, Šimice 3+1, Halčík 2+0, Jílek 1+0, Jurčík 1+0, Soukup 1+0, Šnajdr 0+1
HC Domažlice x HC Meteor Třemošná 0 : 18 (0:6, 0:5, 0:7)
Branky MT: Halčík 2+0, Šmíd 4+1, Jurčík 1+0, Šnajdr 1+0, Ježek 6+0, Šimice 3+0, Jílek 1+0

3.třída – Krajská liga přípravek
volno
2.třída – Krajská liga přípravek
volno
1.třída – minihokej
volno

  zpět na úvod