Klubové aktuality

Úterý, 21 Listopad 2017 07:37
Bruslení
více >>
 
Pondělí, 20 Listopad 2017 12:25
Kde hraje Meteor
více >>
 
Neděle, 12 Listopad 2017 14:29
Termíny konání seminářů o výživě sportovců
více >>
 
Středa, 01 Listopad 2017 21:09
Facebook
více >>
 
Sobota, 02 Září 2017 10:19
Termíny broušení bruslí pro sezónu 2017/2018 s platností od 4. 9. 2017
více >>
 
Úvod Archiv
Pondělí, 26 Září 2016 19:42

4-trida 2016xxMeteor v Lize staršího dorostu porazil doma HC Most, ve středu jede pro body do Sokolova. V Lize mladšího dorostu Meteor přivezl body z Klatov (HC Plzeň 1929 B). Na vysoké výhře se střelecky podíleli Ženíšek (Seidler), Jílek (Beran, Reitspies), Ženíšek (Houdek), Vágner (Ženíšek), Šeba (Jícha, Hrdlička), Psota (Seidler, Vágner), Ebenstreit (Jícha), Psota (Ženíšek), Psota (Ženíšek, Pícl), Reitspies. (Jílek), Ženíšek. S devíti body vede MD Meteoru tabulku před HC Energie Karlovy Vary B, kterou hostí ve středu na ZS v Třemošné od 16:30 hodin.

V Lize starších žáků 8. třída Meteoru vyhrála ve Strakonicích. V Lize starších žáků 7. třída Meteoru hraje své první mistrovské utkání dne 1. 10. 2016. V Lize mladších žáků 6. třída Meteoru jen remizovala ve Strakonicích. V Lize mladších žáků 5. třída Meteoru měla volno.

Výsledky HC Meteor Třemošná – mládež
(týden od 23. – 25.9.2016)
Starší dorost – Liga – skupina západ
HC Meteor Třemošná x HC Most z.s. 7 : 2 (2:1, 1:0, 4:1)
Branky MT: Procházka (Beneš), Šíma (Volf, Šucha), Šucha (Volf), Volf (Beneš, Sedlák), Šíma (Sedlák, Beneš), Šucha (Beneš, Volf), Straka (Soukup)

Tabulka SD:

1. KVb HC Energie Karlovy Vary 3 2 1   0 0   14 : 9 (5) 8
2. PZ Pracovní zálohy Kladno 3 1 2   0 0   11 : 6 (5) 7
3. KA SK Kadaň 3 2 0   1 0   11 : 7 (4) 7
4. TM HC Meteor Třemošná 3 2 0   0 1   13 : 6 (7) 6
5. HP HC Hvězda Praha 3 1 0   2 0   15 : 11 (4) 5
6. LT Stadion Litoměřice 3 1 1   0 1   12 : 11 (1) 5
7. KP HC Kobra Praha 3 1 0   0 2   10 : 9 (1) 3
8. UL HC Slovan Ústí nad Labem 3 1 0   0 2   7 : 11 (-4) 3
9. ME HC Junior Mělník 3 0 0   1 2   8 : 14 (-6) 1
10. MO Sport Most z.s. 3 0 0   0 3   4 : 21 (-17) 0

Mladší dorost – Liga – skupina západ
HC Plzeň B/Klatovy x HC Meteor Třemošná 1 : 12 (0:2, 1:7, 0:3)
Branky MT: Ženíšek (Seidler), Jílek (Beran, Reitspies), Ženíšek (Houdek), Vágner (Ženíšek), Šeba (Jícha, Hrdlička), Psota (Seidler, Vágner), Ebenstreit (Jícha), Psota (Ženíšek), Psota (Ženíšek, Pícl), Reitspies (Jílek), Ženíšek, ?

Tabulka MD:

1. TM HC Meteor Třemošná 3 3 0   0 0   25 : 5 (20) 9
2. KVb HC Energie Karlovy Vary 3 1 1   1 0   13 : 8 (5) 6
3. HP HC Hvězda Praha 4 1 1   1 1   16 : 13 (3) 6
4. PLb HC Plzeň 1929 4 2 0   0 2   13 : 22 (-9) 6
5. BE HC Berounští Medvědi 3 1 1   0 1   16 : 8 (8) 5
6. PB HC Příbram 3 1 0   1 1   10 : 14 (-4) 4
7. KVc HC Energie Karlovy Vary 4 0 0   0 4   7 : 30 (-23) 0

8.třída – Žákovská liga – skupina A
HC Strakonice x HC Meteor Třemošná 2 : 6 (2:0, 0:1, 0:5)
Branky MT: Holý 2+1, Kozlík 2+0, Beránek 1+1, Jánský 1+0, Poch 0+2,
Sieger 0+1

Tabulka 8. třída:

1. PL HC Plzeň 1929 3 3   0   0   19 : 7 (12) 6
2. SP HC Sparta Praha 3 2   0   1   24 : 9 (15) 4
3. TA HC Tábor 3 2   0   1   16 : 14 (2) 4
4. ST HC Strakonice 3 1   0   2   12 : 15 (-3) 2
5. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 3 1   0   2   11 : 14 (-3) 2
6. KP HC Kobra Praha 3 1   0   2   11 : 16 (-5) 2
7. TM HC Meteor Třemošná 3 1   0   2   12 : 19 (-7) 2
8. CB HC Motor České Budějovice 3 1   0   2   13 : 24 (-11) 2



7.třída – Žákovská liga – skupina H+I
První zápas 1.10.

Tabulka 7. třída:

 

1. CB HC Motor České Budějovice 2 2   0   0   27 : 3 (24) 4
2. PL HC Plzeň 1929 2 2   0   0   18 : 8 (10) 4
3. TA HC Tábor 3 1   1   1   19 : 19 (0) 3
4. KT HC Klatovy 3 1   1   1   16 : 17 (-1) 3
5. DO HC Domažlice 3 1   1   1   11 : 16 (-5) 3
6. PI IHC Písek 3 1   0   2   12 : 10 (2) 2
7. TAb HC Tábor 2 0   2   0   12 : 12 (0) 2
8. RO TJ DDM Rokycany 1 0   1   0   4 : 4 (0) 1
9. JH KLH Vajgar Jindřichův Hradec 2 0   1   1   7 : 13 (-6) 1
10. ZK HC Spartak Žebrák 2 0   1   1   10 : 31 (-21) 1
11. ST HC Strakonice 0 0   0   0   0 : 0 (0) 0
12. HL TJ Hluboká nad Vltavou 0 0   0   0   0 : 0 (0) 0
13. CK HC Slavoj Český Krumlov 0 0   0   0   0 : 0 (0) 0
14. TM HC Meteor Třemošná 0 0   0   0   0 : 0 (0) 0
15. JS HC Střelci Spolek ledního hokeje J. Hradec 0 0   0   0   0 : 0 (0) 0
16. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 1 0   0   1   3 : 6 (-3) 0

 

6.třída – Žákovská liga – skupina C
HC Strakonice x HC Meteor Třemošná 3 : 3
Branky MT: Reiser (Voves), Prošek (Tonka), Tonka (Prošek, Matějka)

Tabulka 6. třída:

1. SP HC Sparta Praha 3 3   0   0   24 : 9 (15) 6
2. TM HC Meteor Třemošná 3 2   1   0   15 : 9 (6) 5
3. ST HC Strakonice 3 1   2   0   9 : 7 (2) 4
4. PL HC Plzeň 1929 3 2   0   1   12 : 13 (-1) 4
5. TA HC Tábor 3 1   0   2   20 : 14 (6) 2
6. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 3 1   0   2   11 : 17 (-6) 2
7. KP HC Kobra Praha 3 0   1   2   10 : 21 (-11) 1
8. CB HC Motor České Budějovice 3 0   0   3   11 : 22 (-11) 0


5.třída – Žákovská liga – skupina H+I
volno

Tabulka 5. třída:

1. PIb IHC Písek 4 4   0   0   33 : 11 (22) 8
2. TA HC Tábor 4 3   0   1   38 : 8 (30) 6
3. KT HC Klatovy 4 3   0   1   37 : 10 (27) 6
4. PL HC Plzeň 1929 3 3   0   0   26 : 11 (15) 6
5. JS HC Střelci Spolek ledního hokeje J. Hradec 3 2   0   1   31 : 12 (19) 4
6. CB HC Motor České Budějovice 4 2   0   2   36 : 26 (10) 4
7. TM HC Meteor Třemošná 3 2   0   1   17 : 11 (6) 4
8. JSb HC Střelci Spolek ledního hokeje J. Hradec 4 2   0   2   19 : 23 (-4) 4
9. DO HC Domažlice 4 2   0   2   32 : 41 (-9) 4
10. MI HC Milevsko 2010 4 2   0   2   18 : 27 (-9) 4
11. VL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 4 2   0   2   21 : 34 (-13) 4
12. CK HC Slavoj Český Krumlov 1 1   0   0   4 : 3 (1) 2
13. LV HC LVI 2009 z.s. 4 1   0   3   26 : 26 (0) 2
14. JH KLH Vajgar Jindřichův Hradec 0 0   0   0   0 : 0 (0) 0
15. TAb HC Tábor 1 0   0   1   2 : 3 (-1) 0
16. SI TJ Sušice 1 0   0   1   1 : 11 (-10) 0
17. RO TJ DDM Rokycany 3 0   0   3   9 : 26 (-17) 0
18. ZK HC Spartak Žebrák 2 0   0   2   6 : 26 (-20) 0
19. PI IHC Písek 2 0   0   2   10 : 32 (-22) 0
20. ST HC Strakonice 3 0   0   3   5 : 30 (-25) 0


4.třídaturnaj Louny
Hřiště A
HC Meteor Třemošná x HC Neratovice 13 : 4
Branky MT: Reisnecker 3+0, Smola 2+2, Šmíd 1+2, Holý 1+1, Jonák 2+0,
Bulka 4+0
HC Meteor Třemošná x Slovan Louny 7 : 14
Branky MT: Šmíd 1+0, Bulka 2+1, Jonák 2+0, Smola 1+1, Reisnecker 1+0
HC Meteor Třemošná x HC Most z.s. 8 : 9
Branky MT: Bulka 3+1, Holý 1+0, Smola 2+3, Jonák 2+0

Konečné 3.místo
Hřiště B
HC Meteor Třemošná x HC Neratovice 9 : 2
Branky MT: Bílek 4+1, Jurčík 3+2, Honzík 1+0, Halčík 1+0
HC Meteor Třemošná x Slovan Louny 6 : 5 SN
Branky MT: Šimice 2+0, Jurčík 1+0, Bílek 3+0, Halčík 0+1
HC Meteor Třemošná x HC Most z.s. 10 : 3
Branky MT: Bílek 4+0, Šimice 1+0, Halčík 3+1, Jurčík 1++1, Ježek 1+2

Konečné 1.místo

foto

4-trida 2016xx

3.třída – přípravné zápasy - minihokej
Plzeň 24.9.
Hřiště A
HC Meteor Třemošná x HC Plzeň 3 : 13
Branky MT: Čermák 2+0, Matějka 0+2, Korelus 0+1, Dvořák 1+0
Hřiště B
HC Meteor Třemošná x HC Plzeň 8 : 4
Branky MT: Klas 2+1, Boskovic 2+0, Černý 0+1, Hrbáčková 1+1, Šiler 2+1,
Zuman 1+1, Oříško 0+1, Jícha 0+1

Domažlice 17.9.
Hřiště A
HC Meteor Třemošná x HC Domažlice 9 : 5
Branky MT: Dvořák 3+1, Šiler 0+1, Čermák 3+1, Korelus 1+0, Žídek 1+1,
Vostracký 1+1, Matějka 0+2, Boskovic 0+1

Hřiště B
HC Meteor Třemošná x HC Domažlice 10 : 11
Branky MT: Hrbáček 0+1, Hrbáčková 3+0, Matoušek 0+2, Stejskal 2+2,
Vaňourek 5+0

Třemošná 22.9.
Hřiště A
HC Meteor Třemošná x HC Domažlice 7 : 13
Branky MT: Čermák 1+1, Dvořák 4+0, Korecký 1+0, Klaus 1+0

Hřiště B
HC Meteor Třemošná x HC Domažlice 20 : 6
Branky MT: Matějka 3+3, Klas 1+2, Vostracký 4+1, Šiler 7+1, Hrbáčková 2+4, Boskovic 1+0, Voříško 1+0, Zuman 1+0


2.třída – turnaj Česká Lípa - minihokej


HC Meteor Třemošná x HC Bílí tygři Liberec 6 : 1
HC Meteor Třemošná x HC Slavia Praha 3 : 3
HC Meteor Třemošná x HC Děčín 0 : 8
HC Meteor Třemošná x HC Poděbrady 7 : 4
HC Meteor Třemošná x HC Jablonec n.N. 6 : 6
HC Meteor Třemošná x HC Kometa Brno 1 : 3
HC Meteor Třemošná x HC Česká Lípa 6 : 3

Konečné 5.místo

1.třída – minihokej
volno

  zpět na úvod